KaraYılan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KaraYılan TR

HOŞGELDİNİZ KaRaYıLaN

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

KARŞI TARAFA KEYLOGGER YERLEŞTİR

YazarMesaj
MeMaTi
Admin

Erkek
Job/hobbies : hgffg
Humor : erwer

KARŞI TARAFA KEYLOGGER YERLEŞTİR Empty
MesajKonu: KARŞI TARAFA KEYLOGGER YERLEŞTİR   KARŞI TARAFA KEYLOGGER YERLEŞTİR Icon_minitimeCuma Ağus. 24, 2007 6:53 am

Karşı tarafa keylogger yerleştirme

http://members.lycos.co.uk/dokumanlar/prorat/index.txt

Aşağıdaki döküman 2 sene kadar önce yazdığım döküman

1-)Trojan Nedir ve Neye Yarar
2-)ProRat_v1.9 Kullanımı

1-)Trojan Nedir?

Trojan bir bakımada uzaktan kontrol sistemidir.Yani trojan bilgisayarınıza girdiği zaman bilgisayarınızın kontrolü trojanı yollayan kişi tarafından
ele geçirilebilir.Trojanlar bir bakıma itaatkar hayvanlara benzer.Efendisi istemediği sürece hiç kimseye bişey yapmaz.Fakat efendisi istediği zaman
bilgisayara istediğini yapar dosya silip eklemekten tutun formata kadar herşeyi yapar.Ama bunu yapabilmesi için size sever ı bir şekilde bulaştırması
ve sizinde onu açmanız gerekir bu server ı msn den, ICQ dan web sitelerinden yada mail yoluyla bulaştırabilirler.Aşağıda ProRat_v1.9 kullanımı
hakkında bildiklerimi sizlere en açık şekilde anlatmaya çalışacağım zaten benim bildiklerim yeni başlıyanlar için yeterli olucaktır herhalde
(umarım yeter ).

2-)ProRat_v1.9 Kullanımı

Arkadaşlar ben size kullanmı kolay ve türkçe dil desteğide olduğu için ProRat_v1.9 u anlatmak istedim.Önce www.prorat.net adresine giriyoruz
bize sayfanın türkçemi yoksa ingilizce mi olmasını soruyoo biz türkçeyi seçiyoruz tabii ki ve sonra açılan sayfada sağ altta git sekmesi var,zaten
yanında da gerekli açıklama mevcut ProRat_v1.9 u indirmek için tıklayınız yazıyo tıklıyoruz program inmeye başlıyo boyutu 3mb. civarı bişii.
İndirdikten sonra zip klasöründen çıkarıyoruz, klasörden çıkarmak için zip şifresi ister bizden şifre "pro"dur zip şifresini de yazdıktan sonra
programı açıyoruz ilk açtığımızda ingilizce olması lazım solda üstte English sekmesine tıklayıp en aşağıdaki Türkçe seçeneğini seçiyoruz ve
program türkçe oluyor (neden Türkçe'yi aşşağılara koyarlar anlamadım ama neyse ).Sonra sol taraftaki menüdeki seçeneklerden en alttlarda
olan server oluşturu seçiyoruz ordan da en üstteki prorat serverı oluşturu seçiyoruz.Bu arada server diye bahsettiğimiz şey sizin pc yi ele
geçirebilmek için kullanılan dosyalara denir.uzantıları en çok bilinenler olarak .exe ve .scr dir.Serverı oluştur dediğimiz zaman tekrar bir pencere
açılıyor bu sayfada oluşturacağımız serverın özellikleri var bu özellikleri biz seçebiliriz.En önemlisi bilidiri ayarları sekmesini tıklıyoruz burada mail
adresi yazan kısmına dewamlı olarak kullandığımız mail adresimizi yazıyoruz bu mail adresi kurbana yolladğımız server ile bizim aramızda habercilik
yapacaktır .Nasıl yani diyenler kesin wardır yani bizim adam bağlanabilmemiz için 2 şeye ihtiyacımız wardır birincisi adama server ı yutturmamız
lazım ikinciside adamın ip sidir.Sağolsun ProRat_v1.8-1.9 bunu yani ip yi mailimize yollar bize sadece serverı yutturmak kalır.Mail adresimizi
yazmamızın sebebi budur.İp yi mail adresimizden öğrenicez.bu kısma mail adresimizi yazdıktan sonra direkt olarak serverı oluştur butonuna
basarak da oluşturabiliriz yada diğer özelliklerini de değiştirebiliriz.Mesela simgesini ve uzantısını değiştirebiliriz.Bunlar zaten o anki sayfa da mevcut
server simgesini değiştir butonuna basarak menü de bulunan simgelerden istediğimiz seçebiliriz en popüler olanları .bmp yani acd see simgesi
acde see fotoğraf açma programıdır yada windows media player i seçebiliriz artık kurbanın durumuna bağlıdır bu ilerliyen satırlarda bunada bir
açıklama getirecez.Sonra diğer özelliklere bakarız istersek bu server ı dosya ile birleştirebiliriz fakat bu konuyla ilgili tek şart var birleştireceğimiz
dosya 10 Mb. tan büyük olmamalıdır.10 Mb.tan küçük olan istediğimiz dosya ile birleştiririz bunlar foto şarkı video yada program olabilir
işte artık sıra serveri oluşturmaya geldi serverın özlliklerini simgesini uzantısını değiştirme işlemi bittiyse sağ tarafta serverı oluştur seçeneğini se.iyoruz
ve server oluşturulmaya başlıyor sonra bir mesaj prorat serverı programla aynı dizine oluşturuldu diyo yani server programla aynı klasöre oluşturuluyor
kurbana bu dosya yı kopyala yapıştır metodu ile ulaştırıyoruz ama serverın ismini değiştrin ne biliyim simgesi foto simgesi falan sa fotom_1 yada şarkı
simgesiyse bir şarkı ismi yazın o zaman daha inandırıcı olur .
diğer bir özellik ise adam server ı açmak için üzerine iki kere tıkladığında server ortadan kaybolur ve kurbanımız aptallaşır . O zaman kurbanımız
dan ""eeee açılmıyooo buuu " gibi bir cevap alırız bizde mail adresimize adamın ip si gelene kadar adamı bu sayede oyalarız .
"Yaa yalan atma nasıl açılmaz" gibi cümleler le adamı iyice dumura uğratırız .Ve adamın ip si bizim mail adresimize geldiği zaman programımızda
bulunan ip bölümüne yazarız ve bağlan deriz. İşlem bu kadar adamın pc ye girdik bile.Fakat bu program ile internet cafelere ( yani ağ altındaki pc lere)
bağlanamıyoruz.Fakat ana makinya bağlanırız. Ve birde adsl bağlantısı olan pclere bağlanamayız bunu nasıl anlıcaz derseniz

10.0.10.7 gibi olan ip ler ağ altındaki pclerin ip sidie yani bu pc nin cafedeki ağ bağlanıtısındaki ip si dir.Fakat aynı cafeden başka bir pcden bağlanabilir
Birde başlangıcı 192. veya 195 olanlara bağlanamayız bunlarda adsl bağlantısı olan pcler dir.Fakat bunlarda kurbanın diğer ipsini öğrenebilirseniz bağlanabilirsiniz
bunu nasıl yaparsınız walla yaa adamı www.showip.com a girip ekrandaki numarayı söylemesini sağlarsınız.Bu site girdiğiniz pc nin ipsini verir ama
bunu yapması için adamın saf olması gerekir bunu yapan safların henüz nesli tükenmedi .Hala mevcut .

Bağlandıktan sonra gerisi kolay adam internete ne zaman bağlanırsa bağlansın ProRat ımız mail adresimize adamın mailini ve saat kaçta nete girdiğini
bildirir. bilindiği gibi bazı ip ler her internete bağlandığımızda değişir bu yüzden prorat bizi adamdaki değişikliklerden de haberdar eder bizde değişen ip yi
alıp tekrar kurbana bağlanırız .Bağlandıktan sonra yapacağımız işlemler direkt olarak zarar vermek ise solda ki seçeneklerden zarar veri
seçiyoruz sonra diskleri formatlayı seçiyoruz sonra bize bir uyarı geliyor diskleri formatlamak istediğinizden emin misiniz diye çünkü bu format işi
şakaya gelmez adamın pc deki bilgilerin adam için ne kadar önemli olduğunu bilmiyoruz.Sonra bize sorulan soruya tamam diyoruz ve bağlantı kopuyor
Neden koptu derseniz adam o sırada format yemekle meşgul oluyor (pc deki tüm bilgiler siliyor diğer bir deyişle mutlumusunuz!!! )bende 5-10 kere
yaptım pişman değilim çünkü hakeden kişilere yapmıştım birisi zaten kendi istedi "formatlıcam bak dedim " oda "formatlaaaa " dedi bir daha da haber alamadım
Eğer amacımız şifre çalmak sa bunları elegeçirmek için şifreler seçeneğini seçeriz orda da MSN şifreleri sonra ıss şifreleri gibi seçenekler wardır istediğimizi
tıklıyoruz bize hedef makinada bilmem ne yok diyor tam hatırlayamadım yüklensinmi diyor bizde yükle diyoruz yüklendi diyor bizde tekrar almak istediğimiz
şifre seçeneğini tıklıyoruz.sonra programın altında şifreler alınıyor diyor ve ekrana o güne kadar o bilgisayara kaydedilmiş şifreler geliyor artık msn mi istersiniz
ICQ mu size kalmış yada amacınız cafedeki arkadaşına şaka yapmak istiyorsanız ben bunu çok yaptım soldaki menüden eğlence seçeneğini seçiyoruz
burası da çok güsel burada ikişer seçenek war birisi yap ikincisi durdur yani seçenekler arasında monitörü kapat war bide karşısında monitörü aç war
ve bu seçenekler arasında cd-romu açıp kapama ekrandaki simgeleri kaybetme başlat butonu nu ve taskbarını kaybetme seçenekleri mevcuttur.İşte 10-11
seçenek zaten bizi güldürmeye karşı tarafı çıldırtmaya yarar .Amacımız karşı tarafı korkutmak ise soldaki menüden bu seferde chat menüsüne giriyoruz
chat seçeneğine girdiğimizde sağ tarafta normal chat ve matrix code war matrix i tercih ederim o daha J!cKS tir severim bu lafı burda matrix code u seçiyoruz
ve matrix code seçeneğinin altında chat penceri aç seçeneğini tıklıyoruz ve biz bunu yapınca adam ne yapıyor olursa olsun ister video izlesin ister oyun oynasın
ekran simsiyah oluyor ve siz ne yazarsanız karşı tarafta matrix tonlarında yazılıyor yani siyah ve yeşil sizin yazdığınızın başında hacker kurbanının yazdıklarında
victim yani (türkçe meali kurban )yazıyor adam da zaten hackerı görünce tırsıyoo tabii bilmiyo daha bu işe yeni başladığınız bir lamer olduğunuzu şaka şaka
sonra siz söylemek istediklerinizi söyledikten sonra chat penceresi aç seçeneğinin karşısındaki chat penceresini kapatı tıklıyoruz yada amacınız dosya çalmak ise soldaki
menüden D Yöneticisini tıklıyoruz sürücüleri listele sekmesine tıklıyoruz ve adamın harddisklerini görüyoruz ulaşıma açılmış bir şekilde artık ne download etmek isterseniz
ne biliyim beğendiniz resim olabilir şarkı olabilir falan yada özel belge olur aynı şekilde sağdaki menüden upload eti seçersek karşıyaa dosya yaollarsınız
yani karşı tarafa adult bir foto koyarsınız sonra o fotoyu d yöneticisinden bularak masaüstüne duwar kağıdı yaparsın en isviçrede kızlara yapmıştım kızlar delirmişti
walla geri kalanlarıda siz karşı tarafa uygularsınız artık zaten prorartı indirdiğinizde içinde türkçe kullanma klavuzu oluyoo zayen serveri bir kere sokunca
makinayı formatlıyana kadar karşınızdaki sizin için bir deneme tahtası haline gelir

saygilarimla iyi calismalar
http://www.djdenizcom.tr.gg

KARŞI TARAFA KEYLOGGER YERLEŞTİR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KEYLOGGER KODU